Infrasauny, ALBIXON a.s.

Popis produktu:

Infrasauny se dají instalovat kamkoliv do interiéru nebo do koupelny. Jediným technickým požadavkem sauny je zásuvka elektrické energie na 230 V. Infrasauny se dají pořídít už od 21 900 Kč.

Doplňující informace:

Z lékařského hlediska jsou infrasauny mnohem vhodnější než sauny klasické. Jelikož pro „zahřátí“ se v tomto typu saun používá „zářící teplo“ nedochází k přehřívání okolního vzduchu v kabinách. Paprsky infrasauny pronikají přímo do hloubky svalové tkáně, kterou ohřívají.

Infrasauny - jak již sám název napovídá, jedná se o využití blahodárného, lékařsky prokázaného, infračerveného světla (známého také pod názvem „zářící teplo“) pro tzv. saunování lidského těla. Určitě všichni znáte ten úžasný pocit, když po dlouhé zimě opět vysvitne sluníčko a všichni se těšíme, jak budeme dopřávat svému unavenému tělu dotyky teplých slunečních paprsků. Jak sluníčko do našeho těla dodá toliko potřebnou energii a vnitřní pohodu. Naše tělo a nervový systém potřebuje světelnou energii pro své správné fungování. Toto teplo a příval energie ale nemusí zmizet s prvním mráčkem. Díky infrasaunám si tento pocit můžete dopřát kdykoliv po něm zatoužíte.

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
ALBIXON a.s.

Adresa společnosti:

ALBIXON a.s.
Zbraslavská 55/5a
Praha - Malá Chuchle
159 00

internet:

www.albixon.cz

Kontaktní osoby:

Petr Soukup
obchodní zástupce
Tel.: +420 261 099 100
Fax: +420 261 099 107


jazyková vybavenost:
čeština
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Infrasauny

Parametry

Název produktu: Infrasauny
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.